پرتکرارترین پرسش‌ها

شما میتوانید با مراجعه به پروفایل خود سفارش و یا مرسوله خود را لغو کنید لازم به ذکر است برای این کار تا قبل از ارسال محموله توسط جهان ملودی به آدرس شما انجام دهید.

بله ، هر کاربر برای خرید از جهان ملودی بایستی برای خود یک پروفایل ایجاد کند تا مراحل بعدی فعالیت در جهان ملودی با مشکلات کمتری مواجه شود

تمامی اجناس موجود در جهان ملودی دارای گارانتی معتبر میباشند و تمامی کالا ها به صورت اورجینال به مشتریان ارائه میشود و مشتریان میتوانند نمونه کالاهای جهان ملودی را با نمونه اصلی مطابقت دهند.

بله ، برای سفارشات مشتریان استان تهران و البرز تا سقف 20 میلیون ریال این امکان فراهم است تا پرداخت سفارش خود را در محل تحویل کالا ، انجام دهند.

به سایت جهان ملودی مراجعه کنید وارد حساب کاربری خود شوید و روی سفارشات من کلیک کنید تا وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.

بله ، پس از انجام مراحل ثبت سفارش میتوانید افزودن آدرس جدید را انتخاب کنید و سفارش خود را در آدرس جدید تحویل بگیرید.

شما میتوانید پس از انجام مراحل سفارش ، درخواست دریافت فاکتور چاپی را داشته باشید.

بله ، در حساب کاربری هر فرد تمامی سوابق سفارشات آن شخص وجود دارد.

بله ، سفارش خود را به ایمیل جهان ملودی بفرستید تا بتوانیم در صورت موجود در بازار برای شما تهیه کنیم.

به طور کلی محدودیتی برای تعداد سفارش یک کالا وجود ندارد، با وجود این با توجه به اینکه موجودی قابل فروش برای هر کالا در هر زمان متفاوت است، برخی اوقات محدودیت‏‌هایی در تعداد قابل سفارش از یک کالا اعمال می‏‌شود.

کارشناسان فنی تمام تلاش خود را می‏‌کنند تا اطلاعات مورد نیاز برای خرید هر کالا در سایت، کافی و روشن باشد. شما راه‌‏های مختلفی برای کسب اطلاعات تخصصی محصولات دارید. می‌‏توانید از ابزارهای ایجاد شده برای این منظور از قبیل مقایسه ، مطالعه نقد و بررسی و نقاط قوت و ضعف محصول و جدول اطلاعات کالاها استفاده کنید، همچنین برای مشاوره تخصصی میتوانید با کارشناسان جهان ملودی تماس حاصل فرمایید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟
روش‌های ارتباط با ما
تماس تلفنی